Opinie o pracy

Opinie klientów odgrywają w naszej pracy ogromną rolę. Mają nieoceniony wpływ na poprawę naszych usług oraz jeszcze lepszą obsługę klientów.

Wnikliwie wsłuchujemy się we wszystkie opinie bez względu na to, czy wskazują na naszą dobrą pracę, czy też są krytyczne.

Dzięki opiniom jesteśmy w stanie jeszcze lepiej pracować z korzyścią dla naszych klientów.

Opinie naszych klientów

Współpracuje z tą agencją rok czasu, nie zamienię na inną ponieważ bardzo i dobrze wszystko jest wyjaśnione co będzie się robić w danej firmie. Osoby pracujące w tej agencji są bardzo mili i uprzejmi (tak powiecie muszą być mili bo mają za nas pieniądze). A Tu się zdziwicie bo tak naprawdę jest! Współpracowałem nie z jedną agencją i uwierzcie nigdy nie spotkałem tak wspaniałej obsługi. Pozdrawiam cała załogę GOOD JOB.

Krzysztof

Wyjechałem do pracy poprzez biuro z Rzeszowa. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Good Job to agencja inna niż wszystkie. Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie. Pani z tego biura znajduje ofertę odpowiadającą kwalifikacjom tłumaczy i wyjaśnia wszystko ogólnie. To już kolejny wyjazd do pracy do Holandii, ale chyba najlepiej trafiłem tym razem. Polecam moim znajomym i nie tylko! Dbają o swoich klientów, co nie zdarza się często. Obsługa na najwyższym poziomie. Pozdrowienia.

Mar86

Solidna firma, nie oszukują, pomogą w razie problemów na miejscu, nie zawiodłem się. To był mój pierwszy wyjazd do Nl, ale po nowym roku planuję kolejny. Dziewczyny z rekrutacji bardzo mile i pomocne.

Adam1984

Polecam, wyjeżdżałam już z kilkoma agencjami, ale od pewnego czasu tylko przez GOOD JOBA. Plusem jest także to, że po powrocie rozliczają podatek.

Ela40

Bardzo mi pomogli w wyjezdzie do Holandii, jak i również pomagali na miejscu. Polecam. Lubię atmosferę w GOOD JOB.

Jacek8822

Ja Polecam. Wyjechałem teraz trzeci raz już z agencją. Nigdy nie było żądnych problemów, a pracowałem już na magazynie przy sortowaniu paczek i na szklarni i na produkcyjnych stanowiskach. Zawsze był dobry kontakt z rekruterem w biurze. Zawsze jak dojeżdżałem na miejsce, to Pani dzwoniła z pytaniem czy wszystko w porządku i czy jestem zadowolony. Zawsze z miłą chęcią pomogą. Polecam!

Bijuk12

Witam, wyjechałam z Good Job z Wodzisławia do pracy w NL. Panie z biura przedstawiły mi kilka ofert pracy, wszystkie opisały bardzo dokładnie. Wybrałam ofertę pracy na magazynie. Godziny były w porządku, wypłaty terminowe, jeśli był jakiś problem zawsze mogłam liczyć na pomoc Pań z biura w Wodzisławiu. Wróciłam do Polski na jakiś czas, ale na pewno wrócę do dziewczyn z Good Job. Szczerze polecam!

Ona123

Witam. Na wstępie chcę wszystkich powiadomić, że moja opinia jest subiektywna w tym sensie, że głównie będzie bazować na moich doświadczeniach. Do firmy Good Job zgłosiłem się po nieporozumieniach z poprzednią agencją. Oddzwoniono do mnie po kilku minutach od wypełnienia formularza online. Byłem sceptycznie nastawiony do oferty prezentowanej mi w sposób entuzjastyczny i zadawałem dużo pytań lecz mimo to udzielono mi, jak się później okazało, rzetelnych odpowiedzi (gł. na tematy zakwaterowania, transportu itp). Sprawy papierkowe oraz załatwienie transportu do Holandii to był majstersztyk. W zasadzie mogę napisać, że chodziło o Gianta w Leylstad. Opinie na temat Gianta są rożne i wszystkie na swój sposób prawdziwe. Pamiętajmy, że to nie jest praca dla każdego – trzeba mieć pewne predyspozycje i cechy charakteru… Koniec końców najważniejsze były dla mnie nadgodziny i zarobione w Giancie pieniądze.. Korzystajmy póki zachodnie waluty jeszcze jako takie się trzymają. Generalnie jako pośrednik się spisali.
Pozdrawiam.

Radek