Opinie partnerów

Cenimy sobie opinie naszych partnerów biznesowych z Holandii, to one bowiem wyznaczają nam kierunki działania i mobilizują nas do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług.

Staramy się zawsze wnikliwie wsłuchiwać zarówno w dobre jak i krytyczne opinie.

To dzięki Państwa opiniom jesteśmy w stanie jeszcze lepiej pracować, zapewniając Państwu rzetelną obsługę a także dobre warunki pracy i zakwaterowania.

Opinie naszych partnerów

Z firmą Good Job & Tax współpracujemy już wiele lat i możemy z całą pewnością powiedzieć, że jest to firma wyjątkowo zaangażowana i profesjonalna. Rekrutacja przebiega z najwyższą starannością. Wszystkie rekruterki są doskonale przeszkolone, przemiłe, ukierunkowane na dobro swoich kandydatów jak i na potrzeby partnera w Holandii. W firmie czuje się fantastyczną dynamikę, która na pewno pomaga w osiągnięciu wysokiej skuteczności. Żadne zadanie nie jest dla nich niemożliwe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy!

Good Job & Tax  to grupa fantastycznych ludzi, którzy z wielką pasją wykonują swoją pracę!

MAGDALENA SAMOTYCHA – international recruiter AB Werkt

Nasza współpraca z firmą Good Job & Tax rozpoczęła się kilka lat temu. Z upływem czasu poznaliśmy się lepiej, dostosowaliśmy i wypracowaliśmy niezawodny i efektywny sposób współpracy. Good Job & Tax to bardzo zgrana grupa pracowników, których mocną stroną jest szybka i bezpośrednia komunikacja.  Nasze oferty oraz pracownicy, których poszukujemy, są dla nich doskonale znani. Zawsze możemy na nich liczyć. Mam nadzieję, że wzajemne zaufanie oraz ich profesjonalizm będzie nadal przynosił rezultaty, których oboje sobie życzymy.
PAWEŁ  LEPKA – recruiter EU, AB Midden Nederland

Agencja Good Job & Tax jest naszym partnerem biznesowym od wielu lat. Firma zapewnia ludziom poszukującym pracy za granicą przyjazną atmosferę oraz pewność, iż zaproponowana oferta i warunki pracy są zgodne zarówno z ich oczekiwaniami jak i holenderskiego pracodawcy. Dzięki temu wszyscy są zadowoleni ze wzajemnej współpracy. Jako Abeos, jesteśmy pewni, że proces rekrutacji jest przeprowadzony sprawnie, w miłej atmosferze oraz zgodnie z prawem. Z całą pewnością polecamy współpracę z firma Good Job & Tax.

EDYTA WERAKSO – Eu-Planer
Aboes Uitzendbureau