Opinie o podatkach

Opinie klientów odgrywają w naszej pracy ogromną rolę. Mają nieoceniony wpływ na poprawę naszych usług oraz jeszcze lepszą obsługę klientów.

Wnikliwie wsłuchujemy się we wszystkie opinie bez względu na to, czy wskazują na naszą dobrą pracę, czy też są krytyczne.

Dzięki opiniom jesteśmy w stanie jeszcze lepiej pracować z korzyścią dla naszych klientów.

Opinie naszych klientów

Jestem zachwycona bardzo profesjonalną obsługą w biurze Human Tax (obecnie Good Job & Tax). Ogromny plus ,że wykonują bezpłatną kalkulację, jakiego zwrotu można się spodziewać, kalkulacja jest zupełnie za darmo! Panie są bardzo pomocne i miłe, pomagają na każdym etapie, tłumaczą pisma, kontaktują się z urzędami. Cała usługa została wykonana online, bez wychodzenia z domu! Bardzo polecam.

Patrycja

Byłem w Holandii z tej firmy i nawet nie wracając do Polski pani Monika zawsze załatwiła pracę za co bardzo jej dziękuję. Wspomnę też o pani Kasi, która w perfekcyjny sposób rozliczała mnie z urzędem skarbowym i z urzędem w Holandii.
Tak trzymajcie, pozdrawiam.

Adam

Firma bardzo profesjonalna. Podatek z Czech rozliczony szybko i bezproblemowo. Dobry kontakt oraz przystępne ceny. Pozdrawiam.

Jacek

Profesjonalna obsługa, sprawny kontakt, bardzo miła Pani i dobrze wykonane rozliczenia.

Julia