O nas

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy oferującą opiekę nad klientem na każdym etapie: 

  • przedstawienie oferty odpowiadającej wymaganiom klienta,
  • organizacja kontraktu,
  • bezproblemowy kontakt i szybka reakcja w razie problemów klienta w trakcie kontraktu,
  • ekspercka pomoc w rozliczeniu podatkowym po kontrakcie.

Co roku organizujemy pracę dla około 2000 osób. Posiadamy Certyfikat KRAZ (Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia) o numerze 11653.
Naszą pracę od wielu lat rekomendują czołowe agencje pracy w Holandii
oraz nasi klienci, którym organizowaliśmy pracę.

W naszej ofercie pracy znajdziesz wyłącznie wiarygodne oferty. Zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę, możesz być pewien, że sprawdziliśmy wcześniej, czy ta praca spełnia standardy godnej pracy.
O naszej wiarygodności świadczy również fakt, że co roku znajdujemy zatrudnienie dla 2000 osób!

Zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów praca jest ważna ale nie najważniejszego. Dlatego zależy nam na tym, żeby zapewnić im godne warunki zakwaterowania a także pokazać, jakie możliwości spędzania czasu wolnego oferuje okolica, w której będą mieszkać. Nasz kontakt nie urywa się również z chwilą powrotu do kraju – po powrocie nasi kandydaci mogą liczyć na łatwe i sprawne rozliczenie podatków.

Dlatego motto GOOD JOB & TAX brzmi:
Jesteśmy z Tobą na każdym etapie kontraktu

Poznaj nasz zespół

Alicja Nowak

Właścicielka.

Jest osobą towarzyską. Lubi poznawać inspirujących ludzi. Jest kreatywna i dąży do wyznaczonych celów, ponieważ lubi nowe wyzwania. Jest osobą aktywną. Dzięki dążeniu do wyznaczonych celów osiągnęła satysfakcjonujące wyniki sportowe na poziomie ogólnopolskim. Obecnie sport uprawia rekreacyjnie, również jako trenerka kobiet. Jest miłośniczką dobrych i ciekawych książek. Wraz z mężem bardzo angażuje się w rozwój czwórki własnych dzieci.

Aleksander Nowak

Właściciel.

Uwielbia spędzać czas z własną rodziną. Rodzina jest dla niego głównym priorytetem życiowym. Pasjonuje się jazdą na motocyklach, ale najwięcej radości daje mu jazda na motocrossie – enduro. Dodatkowo uprawia triathlon. Wyznaczył sobie cel, do którego codziennie dąży i zamierza go osiągnąć do 2024 roku. Jest nim wykonanie pełnego dystansu IronMan.

Katarzyna Trzyna

Specjalista ds rekrutacji.

Jest uznawana za bardzo komunikatywną osobę o niespożytej energii i zaraźliwym poczuciu humoru.  Lubi poznawać nowych ludzi co bardzo ułatwia jej pracę  rekrutera.  Zawsze stara się czerpać z  życia pełnymi garściami. Do pasji Kasi należy jazda off road 4×4  i taniec. W wolnym czasie lubi  słuchać dobrej muzyki lub zagłębić się w dobrym filmie. Ważnym aspektem życia Kasi jest spędzanie czasu z własną rodziną i przyjaciółmi, w szczególności na łonie natury. Trzy cechy, które najlepiej opisują charakter Kasi to: pozytywnie szalona, zawsze uśmiechnięta i zmotywowana do realizacji wyznaczonych celów.

Marta Krzyżok

Specjalista ds rekrutacji

Przez znajomych odbierana jest jako pozytywnie zakręcona oraz ciągle uśmiechnięta osoba. Mimo, że należy do spokojnych i łagodnych osób, to ma drugą naturę. Od wielu lat pasjonuje się i uprawia sztuki walki (BJJ, boks, Muay Thai, Sanda). Dodatkowo angażuje się w pomoc przy organizacji gal MMA, a w przyszłości sama planuje zawalczyć w oktagonie. Oprócz „męskich” zainteresowań, do których należą również motocykle i strzelectwo sportowe kocha muzykę celebrując ją grając na takich instrumentach jak skrzypce, pianino, gitara oraz klarnet.

Paulina Garcarzyk

Specjalista ds rekrutacji

Najbardziej uśmiechnięta osoba w biurze. Miłośniczka włoskiej kuchni, Aperolu, słonecznej pogody i pozytywnego podejścia do życia. Kocha naturę i zwierzęta. Na co dzień ma do czynienia z najbardziej pluszowymi kociakami na świecie. Prowadzi hodowlę kotów brytyjskich. W wolnych chwilach maluje.

Edyta Błaszczok

Specjalista ds marketingu i administracji

Uwielbia kolor niebieski i może dlatego najbardziej lubi okres błękitny w twórczości Pabla Picassa. Oprócz malarstwa interesuje się dobrym kinem, muzyką i literaturą. Lubi relaksować się i odpoczywać na łonie natury, jeździć na rolkach. Marzy jej się podróż do Islandii.

Katarzyna Jeromin-Szarzec

Specjalista ds rozliczeń podatkowych

Ceni sobie balans pomiędzy pracą zawodową a życiem prywatnym. Jest perfekcjonistką zarówno w pracy, jak i prywatnie. Nałogowo kolekcjonuje książki. Większość z nich udało jej się przeczytać. Marzy jej się podróż domu Salvadora Dali w Katalonii.

Patrycja Kurda

Specjalista ds rozliczeń podatkowych

Jest osobą nad wyraz spokojną, towarzyską, a zarazem energiczną. Lubi spędzać czas z rodziną, a szczególnie z córką, która daje jej mnóstwo radości. Uwielbia spacery, wycieczki z dala od miejskiego zgiełku. Lubi podróżować i poznawać nowe, nie odkryte jeszcze przez nią miejsca.