Pracownik fizyczny – szwacz/szwaczka

Data wprowadzenia oferty pracy

Stawka: €13,80/h brutto

Rozpoczęcie pracy: 2024-05-06, Holandia Zwaag

NA CZYM POLEGA PRACA:

Będziesz pracować jako szwacz/szwaczka przy obsłudze maszyn do szycia namiotów. Zostaniesz przeszkolony  przez  specjalistów, którzy nauczą Cię tajników pracy z  namiotami.

Zadania:

  • Szycie różnych elementów namiotów, takich jak panele ścienne, dachowe, podłogowe oraz inne detale, zgodnie z przygotowanymi wzorami i instrukcjami technicznymi
  • obsługa maszyny przemysłowej do szycia,
  • przygotowywanie materiałów do produkcji, w tym cięcie tkanin zgodnie z wymaganiami projektu

STAWKA:

Twoja stawka podstawowa brutto wyniesie €12,13/h + dodatki zmianowe

CO UŁATWI CI PODJĘCIE PRACY?

  • motywacja do pracy
  • doświadczenie
  • precyzja i dokładność

NA CO MOŻESZ LICZYĆ:

  • otrzymasz od nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo co tydzień
  • zależy nam na Twojej satysfakcji, więc zawsze będziesz mógł skontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Dziękujemy za Twoją aplikację. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. GOOD JOB & TAX posiada certyfikat KRAZ 11653.

Inne
Oferty